Captain Tsubasa: Dream Team

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 268 MB
  • Version 1.6.0
  • Dil Türkçe
  • Firma KLab
Captain Tsubasa: Dream Team mobil oyunu sizlere macera dolu bir deneyim yaşamak için IOS mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz kaliteli bir oyundur.

Captain Tsubasa: Dream Team, IOS işletim sisteminde oynayabileceğiniz heyecan verici bir mobil oyundur. Mobil cihazınızı en güzel haline getirmeyi başaran Captain Tsubasa: Dream Team mobil oyununda sizde ekibinizi toplayın ve saldırıya geçin. Herkes sizleri bekliyor. Oyuna dahil olun ve kazanmak için elinizden geleni yapın. 

En sevdiğiniz oyuncuları seçin, kendi benzersiz hayal ekibi oluşturun ve dünyanın dört bir yanındaki diğer kullanıcılara karşı savaşarak zirveye adınızı kazıyın. Kahramanlarımızın özel yetenekleri ve inanılmaz oyun kabiliyetleri ile oyunda tüm stratejik planların kazanan tarafı siz olun. Özgün seriden farklı özel yeteneklerin hepsi çarpıcı 3D'de içerikler ile sizlere daha profesyonel bir pyun deneyimi yaşatıyor. Karakterlerinizi her geçen daha da yükseltebilir ve karşı takımın adamlarını yok etmek için çabalayabilirsiniz. 

Oyun kontrolleri, pürüzsüz, sezgisel ve stressiz oyun deneyimi yaratan akıllı telefonlar için optimize edilmiştir. Sahanın efendisi olmak ve diğer futbol dünyasını fethetmek için diğer takımlarla yarışın. Oyunumuzun hikaye modu sizlere serinin gerçek halini sunmaktan geri kalmıyor. Captain Tsubasa: Dream Team oyununda oyuncularınız, takım oluşumunuz, kitiniz ve benzerleriniz tamamen özgürce özelleştirilebilir, böylece tamamen benzersiz bir hayal ekibi oluşturmuş olursunuz.

Daha Fazla Göster
Captain Tsubasa: Dream Team indir
DİĞER SÜRÜMLER